Економіка

На Вінниччині ветеранам АТО виділять 400 тисяч гривень на розвиток бізнес-проектів

1 липня 2020, 16:34

На Вінниччині ветеранам АТО виділять 400 тисяч гривень на розвиток власних справ. Завдяки цим коштам вони зможуть розпочати з нуля або розширити вже існуючий бізнес.

Про це пише AрміяІnform.

«Ми щасливі мати змогу підтримати наших воїнів. Закордонний партнер фонду, котрий вже не перший рік допомагає українській армії, висловив готовність фінансово спонсорувати ветеранські ініціативи. І от ми відібрали чотири проекти, які й отримають кошти. Вчора підписали першу угоду з ветераном-підприємцем Сергієм Бондаренком і його дружиною Марією, засновниками бренду «Медобар. Мед щасливих бджіл». Попереду ще три угоди з ініціаторами ідеї «Трощі» – кімнати психологічного розвантаження, вигадниками вінницьких пончиків і атовцем, який займається дитячим дозвіллям. Ці підприємства наразі в процесі реєстрації», – розповіла директорка фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

Повідомили також про ініціативу вищезгаданих підприємств спрямовувати частину власних коштів на допомогу іншим ветеранам АТО у відкритті власної справи.

«Усі згадані підприємці готові щомісяця акумулювати певний відсоток від свого прибутку у спецфонд. Коли назбирається якась сума, знову організуємо конкурс з бізнес-планів для ветеранів. Намагатимемось шукати й інші шляхи фінансування, але основою будуть саме ці підприємці, яких підтримаємо нині», – зазначила Олена Данілова.

Ветеран АТО Сергій Бондаренко став першим, хто отримав грантову підтримку від фонду. За його словами, усі кошти спрямує на розширення і розвиток власної справи.

«Для початківця добре мати знання щодо ведення бізнесу, а ще краще, коли до тих знань додається змога придбати необхідне устаткування для оптимізації роботи і розширення виробництва від власної мініпасіки до повноцінного підприємства. У своєму бізнес-плані я вказав, що саме потрібно для успішної реалізації проекту, тож відповідно і витрачатиму кошти, згідно з розрахунками, – зазначив ветеран.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ветеран АТО бізнес-проект допомога 
Матеріали по темі