Події

На Вінниччині відділ освіти закупив меблі, які не відповідають вимогам Нової Української школи

24 березня 2020, 10:28

Прокуратура встановила, що на Вінниччині закуплені за бюджетні кошти шкільні меблі не відповідають вимогам Нової Української школи.

Могилів-Подільською місцевою прокуратуро Вінницької області до Господарського суду Вінницької області пред’явлено позовну заяву до двох фізичних осіб-підприємців та відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області про визнаннядоговорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти на суму майже 400 тис. грн недійними та застосування наслідків їх недійсності», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

З’ясовано, що відділом освіти однієї з райдержадміністрацій, з метою уникнення процедури відкритих торгів, здійснено закупівлю шкільних меблів для закладів освіти району шляхом поділу предмету закупівлі на частини. При цьому, встановлено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника значно відрізняються від вимог, що були визначені відділом освіти у тендерній документації. Водночас, закуплені за бюджетні коштишкільні парти та стільці не відповідають вимогам установленим до шкільних меблів Нової Української школи, їх закупівля здійснена за значно завищеною ціною, чим спричинено збитки державі.

Нагадаємо, що начальниці відділу освіти з Вінниччини повідомили про підозру через махінації із закупівлею шкільних меблів.

Вінниця.info

Теги: покуратура НУШ 
Матеріали по темі