Суспільство

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку 23-річному герою «Азову»

18 березня 2023, 10:55

На Вінниччині, у Жмеринці встановили пам'ятну меморіальну дошку мужньому воїну та патріоту Станіславу Джурі-Соколовському. Захисник 9 квітня у Маріуполі отримав тяжкі поранення. Герою назавжди 23.

Про це повідомила Жмеринська міська рада.

Взяли участь у відкритті меморіальної дошки загиблому жмеринчанину секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожуховський та начальник відділу по роботі з депутатами та громадськими організаціями виконавчого комітету Жмеринської міської разом з рідними та близькими загиблого.

«Сьогодні ми віддаємо шану патріоту та справжньому сину свого народу Станіславу Джурі-Соколовському, який у складі окремого загону спеціального призначення «Азов» з перших днів широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави боронив Україну та її незалежність.

За мужність та героїзм Станіслав Джура-Соколовський посмертно нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

За Україну віддають життя її славні сини, цвіт нації, але вороги заплатять за кожне загублене життя. Ми завжди пам'ятатимемо славного сина нашої громади та всієї України Станіслава Джуру-Соколовського. Герої не вмирають, вони навіки залишаються у наших серцях!» - акцентував секретар міської ради Вадим Кожуховський.

До меморіальної дошки полеглого Героя лягли квіти пам'яті та шани.

Вічна пам'ять герою.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Жмеринської міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: меморіальна дошка воїн "Азов" 
Матеріали по темі