Суспільство

На Вінниччині відкрили уже сьомий «Активний парк» з QR-кодом для тренувань

21 жовтня 2021, 17:20

У Вінницькій області відкрили сьомий з шістнадцяти «Активних парків». Цього разу спортивний майданчик з’явився у Барській територіальній громаді.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Загалом, в Україні планується відкрити близько 600 активних парків, 63 з них – у Вінницькій області.

Такі спортивні майданчики пристосовані не лише для молоді, а й для людей старшого віку, тож кожен має можливість обрати свій рівень складності тренувань. Кожен «Активний парк» області має необхідне обладнання з QR-кодом, просканувавши який, можна переглянути відеоуроки з вправами у виконанні відомих особистостей, політиків, діячів культури, представників шоу-бізнесу та видатних спортсменів.

На спортивному майданчику розміщено та облаштовано спортивні знаряддя та елементи – турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, лавочка. Також створено вільний простір для тренувань без знаряддя.

Кожен активний парк має свого координатора. Його завдання забезпечувати роботу локації та організовувати оздоровчі заходи, зокрема, руханки, спільні тренування та змагання. Кожному координатору надається сумка зі спортивним інвентарем для ефективного та зручного тренування.


Раніше ми писали про те, що «Активний парк» відкрили у селі Агрономічне. Перший «Активний парк» відкрили в Іллінецькій громаді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Активний парк тренування майданчик 
Матеріали по темі