Економіка

На Вінниччині відремонтують 10,5 кілометрів дороги через Демидівку і Могилівку та в встановлять нові автобусні зупинки

27 травня 2021, 15:47

У Вінницькій області взялися ремонтувати дорогу через села Демидівку і Могилівку, яка з’єднує Жмеринську і Гніванську громади. Планують відремонтувати 10, 5 кілометрів. Тут встановлять автобусні зупинки, облаштують підходи тротуарів до пішохідних переходів, встановлять металеві огорожі.

Про це у Фейсбук написав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Наприкінці 2020 року завершили ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань, протяжністю майже 7 кілометрів. На дорозі, загальною протяжністю 17,387 км, значна кількість вантажного транспорту (інтенсивність руху 972 авт/добу), оскільки Жмеринська та Гніванська громади промислові – діючі заводи, гранітний кар’єр.

Як результат: ділянка дороги залишилась не відремонтованою сьогодні потребує негайного капітального ремонту. До речі, дорога збудована у 1961 році).

За сприяння народної депутатки України Ірини Борзової, до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік внесено та до 20 грудня 2021 року в рамках програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів Державного дорожнього фонду, проведуть капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань км 6+887 – км 17+387.

Протяжність – 10,5 кілометрів. Дорога проходить через села Демидівка, Могилівка та примикає до автомобільної дороги О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, з’єднує Жмеринську і Гніванську громади.

Проєктом передбачено проведення культуртехнічних робіт, фрезерування і влаштування дорожнього одягу, на окремих ділянках розширення автомобільної дороги, облаштування і капітальний ремонт двох штучних споруд (водопропускні труби та укріплення русла). Для безпеки руху капітально відремонтують тротуари, встановлять металеві огорожі, напрямні стовпчики, доповнять дорожні знаки, нанесуть нову розмітку пластиком», – йдеться в дописі.

За інформацією Сергія Борзова, аби ділянка автомобільної дороги відповідала сучасним навантаження автомобільного транспорту, під контролем інженерів Відділу якості та технічного контролю буде влаштовано нову більш жорстку основу зі щебенево піщаної суміші, укріпленої цементом.

По завершенню ремонтних робіт нове покриття буде витримувати навантаженням 11,5 т на вісь з запасом міцності не менше 20%.

Облаштують також 7 нових автобусних зупинок. Врахували потреби осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, на підходах тротуарів до пішохідних переходів, примикань влаштують пандуси та бортові камені у пониженні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото СМАД у Вінницькій області

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дорога ремонт 
Матеріали по темі