Економіка

На Вінниччині відремонтують 7 кілометрів дороги Гайсин-Теплик

13 серпня 2020, 10:06

У Вінницькій області проведуть капітальний ремонт автомобільної дороги у напрямку Гайсин-Теплик. Протяжність – 7 кілометрів. Окрім нової дороги, облаштують 5 автобусних зупинок, таблички населених пунктів, а також освітлення пішохідних переходів. Загальна вартість виконаних робіт 120 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

Зокрема, ремонті роботи здійснюватимуть у межах населених пунктів м. Гайсин на пересіченні з вулицею Тімірязєва та с. Кущинці, Гайсинського району. Вартість робіт становить 120 мільйонів гривень, саме таку суму спрямують із Державного дорожнього фонду.

Капітальний ремонт дороги включатиме:

  • підготовчі роботи
  • розроблення ґрунту
  • улаштування та відновлення дорожнього одягу
  • укріплення узбіч
  • влаштування тротуарів та дорожнього металевого бар’єрного огородження
  • встановлення дорожніх знаків та сигнальних стовпчиків і нанесення дорожньої розмітки.

Проектом передбачено влаштування 5 автобусних зупинок, в м. Гайсин (1 шт.), на примиканні у напрямку с. Гнатівка (2 шт.), при в’їзді в населений пункт с. Кущинці (2 шт.). Також, для зручності громадян влаштують таблички з назвами населених пунктів біля автобусних зупинок.

Працівники підрядної організації влаштують освітлення пішохідного переходу за межами населеного пункту. У Гайсинському районі планують влаштувати понижені бордюри і тактильну плитку на посадкових майданчиках.

Крім того, влаштують 2 громадські вбиральні, з яких одна – для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Сьогодні дорожники продовжують виконувати підготовчі роботи з капітального ремонту, а саме: фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, ведуть поширення проїзної частини та влаштовують ровики поширення.

Усі роботи заплановано завершити до кінця листопада 2021 року.Вінниця.info, фото СМАД

Теги: Гайсин Теплик дорога ремонт 
Матеріали по темі