Спорт

На Вінниччині відродили обласну дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу «Нива»

30 липня 2021, 17:02

«Вінницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі Блохіна та Бєланова» повернули історичну назву – «Нива». Відповідне рішення про перейменування підтримали депутати Вінницької облради на сесії 30 липня.

За інформацією Вінницької облради, до 2012 року обласна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу іменувалася «Нива». Щоб повернути цю назву, депутати підтримали пропоновані зміни до статуту комунального закладу.

Ухваленим рішенням також доручається керівнику обласної ДЮСШ з футболу здійснити всі організаційно-правові заходи, необхідні для державної реєстрації Статуту, викладеного в новій редакції, і надати копію зареєстрованого Статуту управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області в місячний термін.

Ініціатива повернути обласній ДЮСШ з футболу Блохіна та Бєланова її історичну назву належить голові постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Андрію Ковальову.

У Вінниці є ФК «Нива», який нині укріплює свої базові позиції, посилює склад гравців і планує збудувати власну клубну базу. Водночас розвиток вінницького футболу неможливий без якісної та ефективної підготовки нової генерації спортсменів.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Нива футбол 
Матеріали по темі