Суспільство

На Вінниччині військово-патріотичний вишкіл «Щит і меч» зібрав 135 дітей з різних куточків України. Фото

23 липня 2019, 12:46

26 липня у селі Пороги Ямпільського району проведуть урочисте нагородження учасників міжрегіонального освітньо-виховного заходу «Щит і меч». Це щорічний військовий спортивний вишкіл для дітей та підлітків з різних куточків України. На Вінниччину цього місяця приїхали 135 хлопців та дівчат віком від 8 до 18 років з шести областей країни. У селі Пороги 10 днів вони займаються вивченням та вдосконаленням своєї військової майстерності.

«До нас приїхали юнаки та дівчата, які мріють пов’язати своє майбутнє із військовою справою. Це представники різноманітних дитячих клубів шести областей України. З Вінниччини, Київщини, Житомирщини, Полтавщини, Хмельниччини та Дніпропетровщини. До слова, серед учасників 25 дівчат. », - розповідає Вінниця.info керівник військово-патріотичного клубу «Форпост» і засновника вишколу Федір Водянюк.

Для дітей організатори підготували справжні випробування ветерани та бійці АТО/ООС.

«Були представлені всі види військової дисципліни для ознайомлення та вдосконалення вогневої, інженерної, тактичної, топографічної навичок та рукопашного бою. Цей літній табір був організований Всеукраїнське об’єднанням військово-патріотичних організацій. Мета - різностороння підготовка юнаків та дівчат до проходження служби у Збройних Силах та інших військових формуваннях», - зауважив Водянюк.

Діти 10 днів живуть у наметах на території військової частини № 3008 Національної гвардії України

«Намети знаходяться у зеленій зоні. Колись тут був навчальний заклад. Нині ще є спортивний майданчик із смугою перешкод», - зауважує організатор.

Всі клуби мають свою військову польову форму та шеврони.

Захід був організований завдяки співпраці громадських організацій, обласній владі та представниками бізнесу.

Вінниця.info, фото надані співорганізатором Олександром Яремчуком.

Теги: Вінниччина військовий вишкіл табір  
Матеріали по темі