Суспільство

На Вінниччині водоканал продовжує забруднювати річку попри приписи та сплату за порушення

27 січня 2022, 13:31

Попри припис та сплачені суми за завдані збитки, у Жмеринці продовжують забруднювати річку Баран. За офіційною інформацією Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, це здійснює місцевий водоканал. Підприємство продовжує скид неочищених стічних вод з каналізаційного колектору у водний об’єкт через аварійний стан каналізаційних мереж.

«Це призводить до забруднення поверхневих вод та є порушенням умов дозволу на спеціальне водокористування. Під час перевірки повторно відібрано проби на скиді стічних вод та проведено вимірювання складу та властивостей проб вод. За результатами контрольних заходів й згідно «Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів» Інспекцією розраховані збитки та пред’явлені дві претензії підприємству: на суму 93 998 грн. 19 коп., добровільно сплачено 60 000 грн.; на суму 183 487 грн. 48 коп., яка на сьогодні сплачена в повному обсязі», - повідомляють на своєму сайті обласні екоінспектори.

Ми вже писали у серпні минулого року про те, що Жмеринський водоканал оштрафували через забруднення річки майже на 100 тисяч ₴ за аварійну каналізацію. А у листопаді, що екоінспекція Вінниччини подала заяву до прокуратури на водоканал у Жмеринці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина водоканал забруднення річка Баран 
Матеріали по темі