Суспільство

На Вінниччині волонтери із інвалідністю виготовляють окопні свічки для воїнів

30 січня 2023, 14:56

В містечку Козятин до волонтерського руху активно долучилися молоді люди із інвалідністю. Понад два місці, щотижня у вівторок та п’ятницю, вони виготовляють окопні свічки. Роблять це із великим завзяттям аби воїни могли зігрітись в зимову пору року. Уже виготовили понад 600 окопних свічок.

«Ми зробили більше 200 окопних свічок. І зараз готуємо до відправки воїнам ще 400. Спершу людям із інвалідністю було важко опанувати цю справу. Однак, після кількох спроб — навчилися. Зараз руки самі роблять. На виготовлення свічок приходить 18 осіб, члени нашого товариства «Дом». Ми їх розділяємо на підгрупи, щоб легше було працювати. Тому одні приходять у вівторок, інші в п’ятницю. Їм це подобається, вони відчувають себе потрібними», — коментує Вінниця.info Тетяна Яковлева, керівник БО «Козятинське районне громадське товариство батьків інвалідів «Дом».

Міські підприємства та волонтери допомагають гуртківцям «Дому» з матеріалами: привозять парафін, картон та консервні банки.

«Ми вже закупили парафін на наступну партію окопних свічок. Ще ми купуємо цукерки і до кожної прикріпляємо побажання-передбачення. Це все пакуємо у торбинки, які шиють матері людей із інвалідністю. Ще ми сушили яблука, діти малюють малюнки і це все разом із окопними свічками відправляємо бійцям на передову. Зупинятися не плануємо, робимо все, що в наших силах задля перемоги», — додає Тетяна Яковлева.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Тетяни Яковлевої

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: окопні свічки волонтери 
Матеріали по темі