Культура

На Вінниччині виділять 1 мільйон гривень на видання творів місцевих авторів

24 липня 2019, 14:45

У Вінницькій області для видання творів місцевих авторів та видання творів серії «Моя Вінниччина» на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон 300 тисяч гривень. За словами директора «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вадима Вітковського, на розгляді знаходиться видання ще трьох книг – «Гонтівка» Чернівецький район, автор Ольга Костюк, «Борсків» Тиврівський район, автор Андрій Стєбєлєв та «Лозна-Лозну» Хмільницький район, автор Борис Вознянський.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки у поточному році укладено угоди на послуги з видання п’яти книг. Зокрема, книга «Бабчинці» Чернівецький район, автор – Леонід Когун, книга «Могилівчани» Могилів-Подільський район, автор – Петро Скорук, книга «Скоморошки» Оратівський район, автор книги Анатолій Мартинюк, видання «Пеньківка» Шаргородський район, автор книги Людмила Любацька, а також книжка «Комаргород» Томашпільського району, автор видання Марія Рафальська.

Всього ж, у поточному році відібрано та відредаговано 11 книг серії «Моя Вінниччина».

«Насправді це унікальний проект. Він не має аналогів у жодному з регіонів країни. Наш видавничий дім координує підготовку і видання таких книг, які розповідають унікальну історію кожного села Вінниччини», – розповідає Вадим Вітковський.

Підтримка видавництва подібних книг необхідна, адже результатом є дослідження і висвітлення відомостей про кожний населений пункт: з його історією, заняттям населення, побутом, народною культурою, висвітлення життя та діяльності видатних постатей національної історії, культури, науки, популяризації, краєзнавчої літератури про історію населених пунктів Вінниччини.

Вадим Вітковський каже, що головним завданням видавничого дому «Моя Вінниччина» є збирання, створення і редагування матеріалів для друку серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина».

Вінниця.info, фото із сайту Вінницької ОДА

Теги: книги видавництво література 
Матеріали по темі