Суспільство

На Вінниччині винесли майже 5700 приписів за недотримання «карантинних заходів»

1 квітня 2020, 16:48

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують перевірку ринків, продовольчих магазинів та магазинів побутової техніки на предмет дотримання протиепідемічних заходів через загрозу поширення коронавірусу. Не всі підприємці досі оцінили ризик хвороби і не забезпечили свої торгові точки засобами дезінфекції, а працівників – засобами індивідуального захисту. В результаті співробітники служби менш ніж за тиждень винесли понад 400 приписів через недотримання «карантинних заходів». Відтак, станом на 1 квітня в області виявили 5692 порушення.

Про це повідомляють на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

На сьогодні співробітники служби провели 3097 перевірок закладів громадського харчування, ринків, продовольчих магазинів та магазинів з товарами для побуту. В ході моніторингу були встановлені випадки недотримання протиепідемічних заходів: в окремих закладах відсутні засоби для обробки рук відвідувачів та дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції приміщень, а засоби індивідуального захисту наявні не у всіх співробітників. За результатами проведених обстежень керівникам вищезгаданих закладів вручили 5692 приписи з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, обов’язковими до виконання в період епідеміологічного ускладнення.

Варто зазначити, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів інформуються органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних - до 170 тисяч гривень.

В Головному управлінні повідомляють також, що на виконання Рішення Ради Національної безпеки та оборони співробітники ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області посилили нагляд за об’єктами водопостачання. Фахівці управління спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели 199 перевірок об’єктів водопостачання.

«Для лабораторного дослідження відбираються проби питної води, за результатами досліджених проб можна зробити висновок, що вода подається гарантованої якості», ‒ йдеться в повідомленні служби.

Нагадаємо, станом на 26 березня в області виявили 5278 порушень протиепідемічних заходів.

Вінниця.info, фото – Держпродспоживслужби

Теги: карантин порушення 
Матеріали по темі