Суспільство

На Вінниччині виявили понад 5 тисяч порушень протиепідемічних заходів серед підприємців

26 березня 2020, 15:13

В багатьох магазинах Вінницької області відсутні засоби для проведення дезінфекції приміщень, а засоби індивідуального захисту наявні не у всіх представників персоналу. Також спеціалісти фіксували відсутність засобів для обробки рук відвідувачів. В результаті, станом на 26 березня, співробітники Держпродспоживслужби вручили понад 5 тисяч приписів до суб’єктів господарювання, які не поставилися до «карантинних заходів» з відповідним розумінням.

Про це повідомляють на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Загалом інспектори відомства провели 903 перевірки та винесли 5278 приписів.

Наразі проводиться лише роз’яснювальна робота з попередженням про адміністративну відповідальність за невиконання основних протиепідемічних заходів. А у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів вже інформуватимуться органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу.

Моніторингові обстеження ринків, продовольчих магазинів, магазинів побутової хімії, аптек та інших об'єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій проводять спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з працівниками Національної поліції.

Раніше патрульні Вінниччині затримали львів’янина, який, попри карантин, хотів провезти пасажирів зі Львова до Одеси.

Голова Вінницької облдержадміністрації закликав повідомляти про випадки, коли люди не дотримуються правил самоізоляції.

Станом на 14:00 26 березня на Вінниччині зафіксували 4 випадки захворювання на коронавірус. Три з них – у місті Вінниця.

Вінниця.info, фото – Держпродспоживслужби

Теги: карантин порушення 
Матеріали по темі