Суспільство

На Вінниччині визначили лікарні, де надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусу

13 березня 2020, 17:31

На Вінниччині визначили ряд лікувальних установ, де надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусної інфекції. Це 21 госпітальних бази, де лікуватимуть хворих, 4 з яких знаходяться у м. Вінниці, інші – по районах.

Наразі жодного підтвердженого випадку в області та у м. Вінниці не зареєстровано. Однак медпрацівники напоготові.

На сайті Вінницької ОДА опублікували список лікарень:

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до вінничан щодо ситуації поширення коронавірусу у світі, зокрема в Україні. Він закликав мешканців міста дотримуватися правил під час карантину, який триватиме до 3 квітня.

з 12 березня до третього квітня у школах Вінниці призупинено навчання, з 14 березня на карантин закривають дитячі садки та інклюзивні центри.

У Вінниці 13 березня ввели додаткові обмежувальні заходи аби запобігти розповсюдженню захворювання COVID-19 – дитячі ігрові зони та тренажерні зали закриють. Розглянуть можливість дистанційного замовлення та доставки продуктів для споживачів.

Лікарні забезпечені усім необхідним, для медичного персоналу. Провели навчання та розписали алгоритм дій у разі виявлення хворих на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні ввели карантин.

12 березня в Україні офіційно підтверджено три випадки захворювання на COVID-19 – два в Чернівецькій області та один в Житомирській.

В поліклініці дитячої обласної змінили режим роботи, аби вберегти вінничан від коронавірусу

У Вінницькому районі двоє братів, які приїхали з Італії та Австрії на похорон мами, наробили переполоху. Одному з чоловіків навіть не вдалося потрапити на церемонію прощання, так як в нього є ознаки хвороби, його ізолювали в лікарні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: коронавірус інфекційне відділення 
Матеріали по темі