Економіка

На Вінниччині є завод, де роблять залізний порошок

20 травня 2021, 15:56

У Вінницькій області на заводі «ПлазмаТек» в Рудниці виготовляють зварювальні матеріали. З виробничим процесом 20 травня ознайомився голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов. За його словами, виробництво, яке на Вінниччині, не має аналогів в Україні.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці в «Фейсбук» Сергія Борзова.

«За 20 років підприємство зайняло перше місце серед виробників зварювальних матеріалів в Україні - 55% ринку України зварювальних електродів. Тут працевлаштовані 750 вінничан. Середня зарплата на підприємстві - 12 тисяч гривень. До речі, для виробництва залізного порошку сюди вклали 56,4 млн грн інвестицій. Це одне з найбільших платників податків в області: тільки торік підприємство сплатило 78 млн. грн податків та зборів до бюджету», - зазначено в дописі.

Група компаній «ПлазмаТек» охоплює понад двадцять підприємств у дев‘яти країнах. Це три заводи із виробництва зварювальних матеріалів (Україна, Білорусь та Узбекистан), завод з виробництва обладнання (м. Сарни, Рівненська область), завод з підготовки компонентів для виробництва зварювальних матеріалів (м. Бердичів, Житомирська область), підприємство з прокладання газо- та водопроводу (м. Рогачов, Білорусь), транспортне підприємство (Україна), каоліновий ГЗК (м. Березне, Рівненська область), три підприємства із збагачення та переробки промислових підходів в сировинні компоненти (м. Запоріжжя, м. Камянське Дніпропетровська область, смт Рудниця Вінницька область), три науково-дослідних центри та мережа торгівельних підприємств для збуту власної продукції.

«ПлазмаТек став найбільшим виробником зварювальних матеріалів на пострадянському просторі. Динаміка виробництва на Вінниччині свідчить лише про успіх. Бажаю, аби кожен працівник відчував себе реалізованим. І був достатньо забезпеченою людиною.

А керівництво ПлазмаТек може поділитися своїм прикладом з іншими промисловцями, як до прогресу ставити ще екологічні цілі. Це не лише, аби вгодити вимогам ринку, а для розуміння того, що нам тут жити разом. У Рудниці це розуміють», - відмітив голова адміністрації.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виробництво електродів 
Матеріали по темі