Суспільство

На Вінниччині з обласного бюджету профінансують понад 700 проектів громад. В переліку канатний місток і мотузковий парк

29 травня 2019, 15:49

В 2019 році на конкурс проектів розвитку територіальних громад Вінницької області подано 749 проектів, що вдвічі більше ніж минулого року. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100).

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради.

Цього року потреба у заявлених коштах з фонду конкурсу складає понад 84 млн. Базовий бюджет одного проекту в середньому складає майже 27 тис. грн. Сукупний бюджет проектів цього року сягнув майже 256 млн грн, з яких 103 млн грн. – це власні кошти подавачів (минулого року було 46 млн грн), і 68 млн грн – це кошти партнерів (минулого року – 29 млн грн).

Серед проектів – облаштування вуличного освітлення в селах, утеплення навчальних закладів, благоустрій територій… Цікавими є проекти щодо облаштування літнього табору відпочинку в с. Ободівка, універсальний дизайн в медичних закладах Хмільника, Благоустрій парку в Липовці, створення умов для велоспорту в Чечельницькому районі, створення мотузкового парку в Жмеринці. В Хмільнику за рахунок виграних коштів планують зробити канатний місток для покращення туристичної привабливості.

Свої проекти подали усі 27 районів області, чотири міста обласного значення та усі 37 об’єднаних територіальних громад області. Цього року найбільше проектів надійшло від Шаргородського району – 48, Бершадського – 46 та Крижопільського – 42.

Перелік проектів, які реалізовуватимуть за рахунок обласного бюджету:


Вiнниця.info

Теги: проекти громади розвиток 
Матеріали по темі