Здоров‎’‎я

На Вінниччині з початку року зросла кількість хворих на серцево-судинні захворювання

20 вересня 2022, 11:25

На Вінниччині з початку року зросла кількість хворих з серцево-судинними захворюваннями. За шість місяців інфаркт міокарда було зареєстровано у 552 пацієнтів.Це майже на 2% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА.

За даними департаменту, найбільше пацієнтів з цим діагнозом пролікували у стаціонарі КНП «Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології».

Збільшилася на 3,7% кількість хворих й з іншими ішемічними хворобами серця. Про це під час засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації розповіла експерт ДОЗ та Р ОВА за фахом «Кардіологія», професор ВНМУ ім. М.І. Пирогова Леся Распутіна.

«Ми проаналізували стан надання медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи в сучасних умовах. Найбільше пацієнтів з гострим інфарктом міокарда до закладів охорони здоров’я госпіталізувала «швидка» - 54%, сімейні лікарі направили 27% пацієнтів, менше госпіталізували вузькі фахівці і найменше - самозвернень.

У нас є певні пропозиції щодо покращення надання медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. Одна із них – це проведення тренінгу для працівників екстреної медичної допомоги щодо дотримання маршруту пацієнта», - відзначила Леся Распутіна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки департаменту

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: хвороби серця інфаркти швидка допомога 
Матеріали по темі