Суспільство

На Вінниччині за 18 мільйонів відремонтували дитячий садок «Золота рибка». Фото

17 жовтня 2019, 11:45

15 жовтня в с. Зарванці, Якушинецької ОТГ відкрили ДНЗ «Золота рибка», на ремонт якого було виділено 18 мільйонів гривень.

З 1996 року до 2017 року будівля пустувала та руйнувалася. У 2017 почали роботи по реконструкції. Нині тут обладнаний музичний, спортивний зал з всім необхідним спортивним інвентарем. Харчоблок забезпечено сучасним кухонним обладнанням. Створено комфортні умови, як для малечі, так і для працівників садочка, а також побудовано затишний внутрішній двір з ігровими майданчиками.

Про це йдеться на сайті Вінницької РДА.

Історія цього дитячого садочка розпочинається ще у 80-х роках, коли його було збудовано. Сюди кожний ранок поспішала гомінка сільська малеча. Весело і дружно жила ця велика сім’я до 1996 року. Близько 23 років будівля пустувала, руйнувалася майже до руїн.

Лише 24 грудня 2017 року розпочались роботи по реконструкції будівлі. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку було виділено майже 12 млн.грн. та з місцевого бюджету близько 6 млн.грн.

«Надзвичайно приємно, що ми вже третій рік поспіль у Вінницькому районі відкриваємо дитячі садочки, школи і багато інших закладів соціальної сфери. Завдяки реформі децентралізації, ми маємо надзвичайно потужний поштовх щодо соціально-економічного розвитку.

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Зараз дітлахи зможуть повноцінно отримувати дошкільну освіту, яка обов’язково повинна бути в кожному населеному пункті. Освітянська галузь є надзвичайно потрібною. На часі реформа Нової української школи, де діти в ігровій формі здобувають знання, розвиваються та думають по іншому», – каже голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Просторий, обладнаний за сучасними вимогами заклад дошкільної освіти розрахований на 75 місць, загальною площею 1574 кв.м. Для вихованців «Золотої рибки» підготовлено просторі світлі кімнати з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями.

Заклад має обладнаний музичний, спортивний зал з всім необхідним спортивним інвентарем. Харчоблок забезпечено сучасним кухонним обладнанням. Створено комфортні умови, як для малечі, так і для працівників садочка, а також побудовано затишний внутрішній двір з ігровими майданчиками.


Колектив закладу дошкільної освіти «Золота рибка» очолила Наталя Качан.

Після урочистої частини першими зайшли ознайомитись із новим дитсадком – вихованці груп – «Смайлики», «Грайлики» та «Розумашки».

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької РДА

Теги: дитячий садок реконструкція 
Матеріали по темі