Суспільство

На Вінниччині за добу виявили 5 авто, які забруднювали повітря. Фото

30 жовтня 2020, 12:33

На Вінниччині тривають вимірювання на забруднення атмосферного повітря від автотранспорту. За 29 жовтня складено 5 протоколів за ст. 81 КУпАП на загальну суму 2 550 грн. Всього було обстежено 40 транспортних засобів.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

«29 жовтня 2020 року Державна екологічна інспекція у Вінницькій області спільно з ГУНП у Вінницькій області та Управлінням Укртрансбезпеки у Вінницькій області провела вимірювання показників складу та властивостей викидів пересувних джерел (транспортних засобів) на забруднення атмосферного повітря в пункті зважування, поблизу с. Дубовецьна трасі М-12. Лише за один день проведеного заходу інспекторами Інспекції складено 5 протоколів за ст. 81 КУпАП на загальну суму 2 550 грн. Всього було обстежено 40 транспортних засобів. Зазначені заходи тривають», - йдеться у повідомлені.

Зауважимо, згідно Ст. 81 КУпАП "Експлуатація громадянами автомототранспортних та інших пересувних засобів і установок, у яких вміст забруднюючих речовин у відпрацьованих газах, а також рівень впливу фізичних факторів, здійснюваного ними під час роботи, перевищують установлені нормативи", - тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, Фото: Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Теги: Вінниччина автотранспорт вимірювання забруднення повітря штраф 
Матеріали по темі