Події

На Вінниччині зафіксували масове отруєння після поминального обіду, замовленого в кафе

18 квітня 2019, 16:51

11 квітня зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції в с. Гунча Гайсинського району Вінницької області. Після поминального обіду, організованого в приватній садибі, до інфекційного відділення Гайсинської центральної районної лікарні було госпіталізовано 6 дорослих осіб.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

В медичному закладі захворілим встановлено попередній діагноз «Гострий гастроентероколіт».

Стан госпіталізованих середнього ступеню важкості, вони отримують відповідне лікування.

Усі хворі обстежені на кишкову групу інфекцій, матеріал для лабораторного дослідження на даний час в роботі.

Всього на поминках були присутні 16 дорослих осіб. Поминальний обід був організований по типу «виїзної кухні», страви для частування замовлялись у кафе м. Гайсин.

В ході епідрозслідування для лабораторного дослідження відібрано 1 зразок готової харчової продукції, 15 змивів з поверхонь кухонного інвентарю та посуду, 2 проби води (1 - з водогінної мережі закладу та 1 - з криниці приватного господарства, де проводились поминки) для санітарно-хімічного та мікробіологічного дослідження.

На носійство кишкової групи інфекцій лабораторно обстежені працівники закладу громадського харчування, де замовлялись страви на поминальний обід.

За результатами перевірки, спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області був підготовлений припис про усунення порушення вимог законодавства про харчові продукти та винесено рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Вiнниця.info

Теги: отруєння 
Матеріали по темі