Події

На Вінниччині закрили 17 нелегальних АЗС. Фото

31 грудня 2019, 12:54

На Вінниччині закрили діяльність 17-ти нелегальних автозаправних станцій. Вони здійснювали діяльність з продажу пального без отримання відповідної ліцензії.

Про це повідомляє прес-служба прокуратура Вінницької області.

Прокурором Вінницької області Костянтином Мерімеріном скоординовано роботу правоохоронних органів на виконання доручення Генерального прокурора щодо боротьби з нелегальними автозаправними станціями та усунення порушень у вказаній сфері.

У зв’язку з цим, працівниками прокуратури області спільно з органами Державної фіскальної служби та Служби безпеки України в області, проведено численні огляди, в результаті яких установлено системні порушення чинного законодавства.

Так, лише упродовж останніх двох днів, правоохоронцями здійснено 86 оглядів автозаправочних станцій розташованих на території регіону. Виявлено 17 об’єктів, що здійснювали діяльність з продажу пального без отримання відповідної ліцензії.

Наразі всі вони припинили свою діяльність.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 12 кримінальних правопорушень та розпочаті відповідні досудові розслідування. Слідчими та прокурорами вживаються невідкладні дії щодо фіксації відповідних порушень та вилучення незаконно встановленого обладнання.

Одночасно повідомляємо, що мешканці області, у разі наявності інформації або виявлення фактів неправомірної діяльності автозаправочних станцій, можуть звертатися до відповідних структурних підрозділів прокуратури, фіскальної служби, та служби безпеки.

Вінниця.info, фото прокуратуриф

Теги: прокуратура АЗС 
Матеріали по темі