Події

На Вінниччині засудили двох чоловіків призовного віку, які намагались «купити» виїзд за кордон

18 травня 2022, 13:39

На Вінниччині засудили двох ухилянтів, які хотіли підкупити прикордонників, щоб втекти закордон. Їм призначено покарання у виді максимально визначеного розміру штрафу - 68 тисяч гривень кожному, а також обом засудженим вручено повістки до військкомату з метою вирішення питання щодо призову їх на військову службу за мобілізацією.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Наприкінці березня 2022 року двоє цивільних осіб, будучи громадянами, які підлягають мобілізації під час воєнного стану, надали неправомірну вигоду службовій особі Державної прикордонної служби України у розмірі по 1500 євро кожен за незаконний перетин державного кордону без законних на те підстав.

16 травня 2022 року Могилів-Подільським міськрайонним судом Вінницької області обох втікачів від військової служби визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді максимально визначеного розміру штрафу - 68 тис. грн. кожному, а грошові кошти у сумі 3000 євро за рішенням суду конфісковано у дохід держави.

Крім того, по завершенню судового розгляду, обом засудженим вручено повістки про виклики до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою вирішення питання щодо призову їх на військову службу за мобілізацією.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: засудили ухилянти хабар прикодонникам Вінниччина 
Матеріали по темі