Події

На Вінниччині засуджений брехав, що знаходиться в лікарні, аби не відбувати термін у в’язниці

2 травня 2019, 15:24

На Вінниччині прокуратура завадила засудженому ухилитися від покарання. Жителя Теплицького району засудили до 5 років позбавлення волі через нанесення тяжкого тілесного ушкодження. Однак чоловік надав фальшиву довідку про перебування на лікуванні в медичному закладі.

«Післянабраннявирокомсудузаконноїсили,16.10.2018, до Теплицького відділення поліції із суду надійшло розпорядження про його виконання, відповідно до якого необхідно встановити місце перебування, затримання та доставлення засудженої особи до установи виконання покарання.

Разом з тим, засуджений, з метою ухилення від відбування покарання у вигляді реального позбавлення волі, надавав працівникам поліції медичні документи, що посвідчували факт перебування його на стаціонарному лікуванні в різних медичних закладах, що унеможливлювало виконання вироку суду.

Оскільки органи прокуратури здійснюють нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, Бершадською місцевою прокуратурою, у взаємодії з відділом нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Вінницької області, встановлено,що засуджений фактично не перебував на стаціонарному лікуванні у лікарняному закладі м. Києва,при цьому надавав недостовірні медичні документи про перебування на лікуванні», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Вказану інформацію передали поліції. Правоохоронці встановили місце перебування засудженого у Києві, затримали та доставили до ізолятора тимчасового тримання.

Окрім того, відносно засудженого поліцією внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, тобто - використання підробленого документа, за який санкцією статті передбачено покарання до двох років обмеження волі.

Вiнниця.info

Теги: злочин поліція  
Матеріали по темі