Суспільство

На Вінниччині жінки заквасили 176 відер огірків та томатів для українських захисників

27 вересня 2022, 16:08

Жителі Калинівської громади не забувають, що в Україні війна і українські захисники потребують нашої підтримки, допомоги та щирої вдячності. Активно допомагають Героям жителі Мирненського старостинського округу, а кілька місяців тому вони розпочали ще й квасити овочі для військових.

Про це повідомляє пресслужба Калинівської міської ради.

Ідею квасити овочі першою запропонувала діловод Мирненського старостинського округу Катерина Тарнопольська.

Першими взялися за роботу директорка сільського будинку культури Таїсія Гарлицька та колишня керівниця закладу культури Ванда Коваль, бібліотекар сільської бібліотеки Лариса Федоришенко. А у години пік, коли не вистачало рук, на допомогу приходили учасниці місцевого колективу Тамара Ходаківська, Оксана Юхимчук, Оксана Дмитренко, Оксана Мородецька.

«Спочатку ми з дому приносили огірки і томати, а коли обсяги замовлень збільшилися, вирішили купувати томати. Домовилися про закупівлю з родиною Олександра та Людмили Чепкасових, які вирощують овочі у Грушківцях, а вони коли почули, що це для наших захисників, надали нам десь зо триста кілограмів томатів безплатно.

Щиро вдячні подружжю за їх людяність та доброту. Також хочу подякувати усім жителям нашого старостинського округу, які також відгукувалися на наші прохання й приносили з дому вирощені овочі», - ділиться враженнями виконуючий обов’язки старости Мирненського старостинського округу Василь Бондарець.

Починаючи з першого липня вправні господині Мирного вже наквасили сто сімдесят шість відер томатів та огірків. На цьому не збираються зупинятися, а планують заквасити для військових ще й капусту.

«Коли ми привозили нашим захисникам гостинці від Калинівської громади, вони із захватом відгукувалися про квашені овочі й замовляли ще, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Для них це були не просто продукти, а згадка про рідний дім, про ті смачні страви, які готували їх матері, дружини. Щиро вдячний усім жителям громади, які відгукуються на наші прохання про допомогу захисникам, докладають усіх зусиль для нашої спільної Перемоги».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: калинівська громада допомога війську 
Матеріали по темі