Суспільство

На Вінниччині ЗНО з англійської мови склали більше 3 тисячі осіб

8 липня 2020, 17:32

На ЗНО з англійської мови, яке відбулося 7 липня, прийшли 3650 осіб із 4082 зареєстрованих. Не з’явилися – 432 осби. Явка абітурієнтів на ЗНО склала 89,41%, це на більше, ніж на ЗНО з фізики та української мови і літератури.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови розміщено 8 липня в розділі «ЗНО-2020. Англійська мова» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вінниця.info

Теги: ЗНО англійська мова 
Матеріали по темі