Економіка

На Вінниччині знову «війна» за врожай: одні виростили, інші – збирали

13 липня 2020, 15:43

11 липня в Бершадському районі сталася конфліктна ситуація між представниками двох суб’єктів господарювання з приводу права власності на урожай зернових. Одна зі сторін розпочала збір врожаю на полі у с. Чернятка. Поліцейські не допустили порушення правопорядку. До з`ясування усіх обставин і права власності на врожай техніка та зібране зерно були вилучені.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

За словами начальника Бершадського відділу поліції Віктора Піруса, поліцейські забезпечили охорону публічної безпеки та запобігли можливому розгортанню конфлікту за межами правового поля.

На місці події провели першочергові слідчі дії.

За словами начальника Бершадського відділу поліції Віктора Піруса, аби попередити можливе неправомірне заволодіння зерновими, робота сільськогосподарської техніки була зупинена. Техніку та близько 21 тонни зібраного зерна вилучили.

Наразі слідство звернулось з клопотанням до суду щодо накладення арешту на вилучене майно, яке є речовим доказом. Відкрито кримінальне провадження за ст.356 ККУ (самоправство) та 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки), в рамках розслідування яких з’ясовуються усі обставини та право власності на урожай.

Нагадаємо, на початку липня подібна ситуація була у Ямпільському районі – розгорнувся конфлікт між представниками двох суб’єктів господарювання з приводу права власності на урожай зернових.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: врожай поліція Бершадський район 
Матеріали по темі