Здоров‎’‎я

​На Вінниччини понад 250 поліцейських уже отримали вакцину від COVID

28 квітня 2021, 09:44

Станом на 27 квітня в області вакцинували понад 250 правоохоронців. Вакцинація здійснюється препаратами "CoronaVac" та CoviShield. Поліцейських щеплюють у територіальному відомчому медзакладі Міністерства внутрішніх справ України. Також вакцинуються члени їх сімей.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

Перед вакцинацією всі правоохоронці підписали згоду на щеплення та пройшли медичний огляд. Медики кажуть, вакцинація дозволить сформувати колективний імунітет та зупинити поширення коронавірусної хвороби.

Серед тих, хто зробив щеплення - заступник начальника ГУНП Олександр Остроглядов. За словами підполковника поліції, вакцинація надзвичайно важлива для поліцейських, адже вони належать до категорії ризику, під час виконання службових обов’язків постійно контактують з населенням. Це єдина можливість мінімізувати ризики захворіти небезпечним вірусом, захистити себе, своїх рідних та оточуючих людей.

«Вакцинація розпочалася не так давно, але вже понад 250 правоохоронців щеплені. Люди розуміють, що вакцинація - єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби і охоче щеплюються. Вакцинуємо також членів сімей поліцейських. Обидві вакцини, "CoronaVac" та CoviShield, ефективні. Всі провакциновані почуваються задовільно», - розповідає Сергій Приходько, начальник ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС по Вінницькій області».

Вакцинація відбувається в приміщенні поліклініки ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС по Вінницькій області» та триватиме і надалі.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео поліції

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вакцинація поліція 
Матеріали по темі