Економіка

На Вінниччині зареєстровано майже 4 тисячі вакансій, де середній розмір зарплати понад 5 тисяч гривень

4 червня 2019, 14:35

Станом на 3 червня поточного року, на Вінниччині в базі даних зареєстровано 3,8 тис. актуальних вакансій. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становить 5,4 тисяч гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Незважаючи на суттєве зростання рівня оплати праці, що насамперед пов’язано з підвищенням її мінімального розміру, лише у 3 % заявлених вакансій розмір заробітної плати вищий від середнього по області – понад 8 тисяч гривень.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, а також на представників найпростіших професій.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це швачки, електромонтери, слюсарі, електрогазозварники, пекарі, водії, токарі, маляри, муляри, оператори котельні тощо.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, перукарі тощо).

У сільськогосподарському секторі – трактористи, робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, птахівники, тваринники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів державної служби, лікарів, вчителів, інженерів різних галузей, фармацевтів, менеджерів а також економістів.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники та укладальники-пакувальники.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: зарплата вакансія 
Матеріали по темі