Місто

На Київському мосту гімнаст зробив небезпечний трюк на скульптурі гусака. Фото

11 червня 2019, 14:56

У соціальних мережах почали хизуватися фотознімками, як один з молодиків став у гімнастичну фігуру на бронзовій скульптурі на Київському мосту у Вінниці. Хлопець спочатку обхопив голову гусака обома руками та підняв у повітрі корпус свого тіла. Пізніше повторив стійку вже на одній руці. Правоохоронці міста вбачили у його діях можливі хуліганство та вандалізм. Крім всього, такими діями людина наражала своє здоров’я та життя на небезпеку. Наразі його особу встановлюють.

«Це не перший випадок, коли фігурки на Київському мості намагаються зламати. Три місяці тому скинули у річку кота. Нині всі фігурки пройшли перевірку щодо їхнього стану. Вони тримаються надійно, але це не означає, що варто вчиняти так, як це зробив той молодик», - розповів Вiнниця.info керівник Муніципальної варти Вінниці Віталій Чигур.

Від тепер мости у Вінниці у ще більш під посиленим спостереженням.

«Працівники Муніципальної варти Вінниці фіксували, як неповнолітні намагаються стрибнути у річку Південний Буг з Центрального та Київського мостів. Тому ми мости поставили ще під пильніший моніторинг. Також поінформували працівників Патрульної та Національної поліції, які будуть більш предметно спілкуватися з цими дітьми та їх батьками. Адже діти можуть завдати собі чималої шкоди. Мінімум травмуватися», - додав Чигур.

Раніше ми писали, що дівчата, які намагалися зірвати фігуру з Київського мосту, вибачилися за свої дії на камеру.

На Київському мосту вандали також пошкодили бронзову фігуру гусака, одну з восьми, які встановили наприкінці року для прикрашення мостової споруди. Гусаку зігнули лапу. Згодом фігурку повернули на місце.

В ніч на 2 квітня у Вінниці з перил на Київському мосту зловмисники вкрали бронзову фігурку кота.

Вiнниця.info

Теги: Вінниця гімнаст стійка гусак міст вандалізм 
Матеріали по темі