Політика

На Всеукраїнському з’їзді руху «Гідність нації» у Вінниці прийняли «Маніфест справедливості»

25 листопада 2019, 13:31

Всеукраїнський з’їзд громадської патріотичної організації «Гідність нації» провели 20 листопада у вінницькому Будинку офіцерів. У ньому взяли участь депутати місцевих рад, ветерани АТО, громадські діячі та молодь. Вони представляли не лише Вінниччину, а й інші регіони нашої держави. Під час зустрічі обговорювали важливі соціально-економічні питання в Україні, а також шляхи їхнього вирішення. Також було презентоване громадське об’єднання «Вартові Держави», куди запрошуватимуть представників різних громадських організацій патріотичного спрямування.

На правах господаря форум відкрив очільник Вінницького осередку громадської організації «Гідність нації» Вадим Кудіяров. Він розповів, що за місяць роботи новоствореного вінницького осередку руху у нашому місті вже було проведено близько 30 молодіжних, спортивних і політичних заходів.

– Актуальність новоствореної структури складно переоцінити. Адже існуючі в Україні політичні партії і громадські рухи вже є заплямованими. А те, що сьогодні відбувається в нашому русі «Гідність нації», дуже радує. У ньому зібрані представники прогресивних громадських організацій, ветерани війни та інші небайдужі до процесів в нашій державі люди, – каже Вадим Кудіяров.

Голова Всеукраїнського руху «Гідність нації» Володимир Тесля окреслив плани організації. Йшлося не лише про зовнішніх ворогів держави, але й внутрішніх.

На сьогоднішній день жоден із існуючих кланів не може взяти під свій контроль всю Україну. А це значить, що їхнє протистояння – неминуче. І цим користуватимуться зовнішні сили, зацікавлені в дестабілізації в нашій країни. Тому ми закликаємо гуртуватися представників організацій, спроможних діяти в екстремальних ситуаціях і які готові стати на захист державності задля її збереження. Державу варто захищати гуртом, тому ми пропонуємо входити всіх небайдужих до нашого об’єднання «Вартові держави», – сказав Володимир Тесля. – Ми також сприятимемо реалізації проектів, що матимуть на меті розвиток держави. Запрошуємо до співпраці волонтерські, ветеранські, парамілітарні та патріотичні організації, які турбуються про долю нашої нації.

Зоя Кузьменко, мати Героя Небесної Сотні із Вінниці Максима Шимка, згадала буремні події Революції Гідності.

–Учасники Революції Гідності – це діти, які вийшли боронити свободу в Україні. Одного разу, коли я була на Майдані під час буремних подій, розговорилася із дівчатами із Архангельська. Вони сказали, що захоплюються нашою молоддю, яка захищає свою гідність і свободу, адже в Росії такого немає, – сказала Зоя Кузьменко.

Пані Кузьменко звернула увагу, що останнім часом дещо нівелюється значення Небесної сотні, люди починають потроху забувати ті буремні події. Тому необхідно відзначати Дні памяті Героїв Майдану тощо, розповідати про них молодому поколінню. І наголошувати, що Україна для нас – понад усе!

Ще низка виступаючих наголошували на негативних процесах в нашій країні. Лунали навіть пропозиції щодо націоналізації всієї власності олігархів, які пограбували нашу країну за роки її Незалежності. Йшлося й про недопущення втрати землі українським народом. Цей процес деяким нагадує масову ваучерну приватизацію, коли народ замість реальної власності отримав порожні папірці.

Також на Всеукраїнському з’їзді прийняли «Маніфест справедливості». У ньому нагадується про те, що ніхто не може узурпувати владу та привласнювати собі національне надбання. В документі йдеться про те, що олігархи були породжені «КДБ» і залишаються по своїй суті«антиукраїнськими».А звільнення від «внутрішнього ворогу» (олігархів) дозволить унеможливити напад «зовнішнього ворогу». В маніфесті йдеться, що об’єднання громадських організацій «Вартові Держави» починає безстрокову акцію, щоб добитись націоналізації майна олігархів та відновлення справедливості.

Прес-служба Вінницької громадської організації «Гідність нації»

Теги: Гідність нації Вадим Кудіяров 
Матеріали по темі