Суспільство

На вулицях Вінниці поліцейські нагадують дітям, що карантин ‒ не канікули, і відправляють додому

3 квітня 2020, 18:07

У Вінниці співробітники ювенальної поліції проводять роз’яснювальну роботу з дітьми, які в період карантину гуляють з друзями на вулиці. Правоохоронці наголошують на необхідності дотримання карантинних вимог, пояснюють про небезпеку вірусу COVID-19 та необхідності залишатись вдома.

Про це повідомляє відділ комунікації Національної поліції у Вінницькій області.

Поліцейські радять неповнолітнім залишатись вдома, не виходити без нагальної потреби на вулицю, користуватись захисними масками, рукавичками, антисептичними засобами, не збиратись групами, особливо уникати громадських місць: гральних майданчиків, скверів, парків.

Ювенали наголошують дітям зосередити свою увагу на дистанційному навчанні, адже карантин – це не канікули, а вимушений захід для запобігання розповсюдження небезпечного вірусу.

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні починають діяти посилені обмежувальні заходи. Відтепер громадяни, які виходять на вулицю, повинні мати при собі документи, а також носити захисні маски. Заборонено пересуватися групами більше двох осіб, відвідувати спортивні та дитячі майданчики, а також парки, сквери та зони відпочинку. Також дітям до 14 років без супроводу дорослих не можна полишати свої домівки.

Варто зазначити, що на сьогодні багато культурних та освітніх закладів переходять в онлайн-режим. Також на дистанційну форму перейшли мистецькі школи Вінниці.

Вінниця.info, фото – з сайту поліції

Теги: поліція карантин діти 
Матеріали по темі