Місто

На Вишеньці приступили до забудови 10-го мікрорайону 9-поверхівками біля озерця

5 січня 2022, 13:05

У Вінниці почали забудовувати територію між Келецькою, Барським шосе і Вишенським озером.

Між майбутніми висотками залишать озеро.

Приступили до будівельних робіт із зведення шести 9-поверхових будинків і однієї 10-поверхівки.

Поки там лише проводять земляні роботи, але майбутнє житло вже виставили на продаж. Пропонують квартири в 1-й секції: 1-2-4-кімнатні та багаторівневі. Найдешевша 1-кімнатна, площею від 38 кв м, за 978,4 тис грн.

Варто відмітити, що при плануванні забудови території ескізами було передбачено зведення на цьому місці двох 24-поверхових будинків.

Загальна площа території мікрорайону близько 40 гектарів.

Як відомо, в 2018 році на громадських слуханнях погодили містобудівну документацію: «Детальний план територій 10-го мікрорайону обмежений вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе». Було заплановано, що загальна площа всього житлового фонду складатиме понад 222 тисячі квадратних метрів.

Посадовці повідомляли, що до забудови території 10-го мікрорайону приступлять тільки після того, як будуть врегульовані всі питання, пов’язані із землею. У квітні минулого року міськрада затвердила договір про співпрацю щодо І черги забудови Х-го мікрорайону.

Наприкінці минулого року оголосили про громадські обговорення щодо коригування детального плану забудови території Х мікрорайону в м. Вінниці (1 черга) і мають призначити громадські слухання.

Відкоригованим Детальним планом передбачено, що за житловим комплексом, який починають будувати, буде ще один Ж\К, який складатиметься з 15 секцій 9- та 10-поверхових будинків.

Також поруч має бути школа на 990 учнів та дитсадок на 160 дошкільнят.


Екскізний проект
Територія майбутньго житлового комплексу сьогодні


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, більше фото гортайте в слайдері:

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: 10-й мікрорайон 
Матеріали по темі