Місто

На Вишеньці ремонтують приміщення амбулаторії, яка обслуговує 12 тисяч вінничан

9 липня 2020, 09:44

У мікрорайоні Вишенька почали капітальний ремонт амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Вже відремонтували дах, який раніше протікав, встановили нові вікна та утеплюють фасад будівлі. Надалі планують встановити сучасний пандус, а санвузли адаптують для зручності маломобільних відвідувачів.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Прийом у лікаря має відбуватися у комфортних умовах. Капітально ремонтуємо приміщення амбулаторій центру первинної медико-санітарної допомоги №3, який розташований на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Тут обслуговується 12 тисяч вінничан.

Приміщення об’єктивно застаріло. Почала протікати покрівля і через вологу стала руйнуватися стіна. Обстеження показало, що не в кращому стані й інженерні комунікації. Тому зволікати з реконструкцією не можна було.

На сьогодні вже відремонтували дах, встановили нові вікна, в приміщенні правого крила замінили електромережі, мережі водопостачання, водовідведення та опалення. Продовжують утеплювати фасад та встановлювати систему вентиляції. В рамках ремонту вхід до установи облаштують сучасним пандусом, а санвузли адаптують для зручності маломобільних відвідувачів», – пише мер.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: амбулаторія ремонт Вишенька 
Матеріали по темі