Місто

На Європейській площі поставили «французьку» карусель: готуються до ярмарку «Крафтовий дворик». Фото

10 жовтня 2019, 12:53

З 12 до 25 жовтня у Вінниці на Європейській площі триватиме ярмарка-фестиваль крафтових продуктів «Свято сиру, вина та меду».

«Крафтовий дворик» збирає виробників крафтових продуктів зі всієї України. Сир, вино, мед, хліб та інші смаколики виготовлені за традиційними рецептами з натуральних продуктів, зможуть продегустувати і придбати вінничани і гості міста.

Не лише природніми смаками справжніх домашніх продуктів дивуватимуть організатори фестивалю На час проведення ярмарки працюватиме «французька» карусель.

«Пориньте думками у дитинство та свої рожеві мрії і ви точно знайдете там «французьку», таку дивовижно витончену та грайливу, карусель. Здійсніть свою давню мрію або ж мрію своєї малечі покататись на ній та відчути її чари!», - запрошують організатори.

Протягом двох тижнів фестивалю крафтових продуктів щоденно, з 15.00 години буде розважальна програма. Зокрема, 17 жовтня о 18.00 годині виступить «Лісапетний батальйон».

«На Європейські площі вас розірве від енергетики та запалу цих дівчат на найголовнішій події осені «Фестиваль крафтових продуктів: Крафтовий дворик». Та найприємніше у цьому: вхід вільний», - зазначають організатори.

Вінниця.info

Теги: сири вино фестиваль Вінниця Європейська площа 
Матеріали по темі