Місто

На Замості відкрили новий дитячий садочок «Смайлик». Фоторепортаж

9 грудня 2019, 12:16

У Вінниці розпочав роботу новозбудований дитячий садочок №22. Навчальний заклад розташований за адресою: проспект Коцюбинського 43Г – на території ЖК «Turkish city». Загалом ДНЗ може вмістити до 120 малюків, сьогодні його відвідують 60.

9 грудня міський голова Сергій Моргунов відвідав дитсадок, щоб оцінити якість виконання робіт та облаштування приміщення.

«Я думаю, що забудовник достатньо відповідально віднісся до самого об’єкту у всіх аспектах. Саме головне,щоб дітям тут було затишно, щоб вони отримували дійсно якісне виховання, щоб батьки були задоволені.

Є індивідуальний теплопункт, що дозволяє регулювати відповідні температурні режими. Щодо питання безпеки, то кожна група має кілька запасних виходів. Це теж позитивна річ з точки зору проектування такого роду об’єктів», - сказав міський голова.

За його словами, до відкриття ДНЗ загальноміська черга діток складала 279 місць. Тепер вона зменшилася.

«Якщо чесно, то я хотів би, щоб залишалася черга до ДНЗ. За рахунок того, щоб була більшою народжуваність дітей. А коли вже не буде черги, то суб’єктивно, це не дуже добре для міста Вінниці в цілому, для збільшення населення, кількості дітей…

Ми будуємо ще два дошкільних заклади. Далі будемо продовжувати. Розуміємо, в яких мікрорайонах потрібно робити капітальний ремонт діючих об’єктів або збільшувати кількість груп», - додав Сергій Моргунов.

Новозбудований дитячий садочок отримав назву «Смайлик». Він розрахований на малюків від 1,5 до шести років. Працює чотири групи загального розвитку.

Очолює ДНЗ Олена Ігнатенко.

«Я ще не дуже звикла до нового робочого місця. У кабінеті була. Він дійсно невеличкий, але комфортний. Саме головне - щоб було затишно діткам. Сьогодні у садочку їх 60. Всім іншим у загальноміській черзі змінили статус. Їм потрібно прости медичні огляди, зібрати довідки і тоді подавати заяву на зарахування», - зазначила Олена Володимирівна.

Поруч з дитсадком – майданчик з гойдалками і спортивна локація.

Вінниця.info

Більше фото - у слайдері

Теги: ДНЗ Вінниця діти навчання ДНЗ Смайлик 
Матеріали по темі