Місто

На Замості встановлюють підземний сміттєвий майданчик. Фото

6 вересня 2019, 09:25

Підземний сміттєвий майданчик з роздільним сортуванням будують на вулиці Замостянській у Вінниці.

Про це йдеться в дописі на сторінці мера Вінниці Сергія Моргунова в «Фейсбук».

«Таке інноваційне рішення для збору відходів у місті застосовуємо уже вдруге. Минулого року підземні баки облаштували на розі вулиць Гоголя та Толстого - як пілотний проект. Тепер його доопрацюємо, враховуючи досвід експлуатації.

В цілому ефект для чистоти міста очевидний – немає запаху та розкиданого довкола сміття. Такий спосіб збору відходів - гігієнічний та естетичний. І це добре сприймається мешканцями будинків, що розташовані поруч, адже створює більш комфортні умови.

Підземний контейнерний майданчик на розі Замостянської та Острозького замінить існуючий. Він буде розрахований на 6 боксів – по 3 для сухих та вологих відходів. Повні баки блокуватимуться, а датчики повідомлятимуть про це службу вивезення сміття. Про наповненість контейнерів знатимуть і мешканці завдяки спеціальним індикаторам.

Проектом також передбачено встановлення вуличних світильників та камер відеоспостереження, що працюватимуть від сонячних батарей.

Наразі влаштовано «корито» під контейнерні майданчики, змонтований гідравлічний підйомний механізм. Готується основа під влаштування плитки та асфальтного покриття.

Наступною локацією, де заплановано облаштувати сучасні підземні баки, буде вулиця Мури, у районі будинку №4», - зазначено в дописі.

Вiнниця.info, фото – з сторінки мера Вінниці Сергія Моргунова

Теги: Сміття сортування 
Матеріали по темі