Місто

На Замостянській розширили проїжджу частину дороги та облаштовують опори для трамваїв. Фото

5 серпня 2019, 11:45

У Вінниці триває реконструкція другої черги Замостянської. Роботи виконуються від вулиці Стрілецької до проспекту Коцюбинського. Наразі закінчили прокладати «оксамитовий шлях» – трамвайні колії, замінили каналізацію та водовідведення.

Проїжджу частину дороги по обидві сторони перекрили та зняли шар асфальту. До кінця тижня, за словами виконроба Петра Вільчинського, повинні перейти до асфальтування дороги.

Загалом, виконано вже близько 60% робіт.

«На цьому тижні плануємо підключити вуличне освітлення. Зараз робітники чіпляють нові кронштейни – опори, щоб трамвай їхав. Робимо дорожнє розширення та стелимо бордюри.

Також почали готувати пішохідну алею під укладання плитки. Заодно робимо лунки під дерева, тобто, всі такі технічні роботи. Думаю, в кінці тижня будемо потихеньку переходити до асфальтування проїжджої частини дороги», – розповів Вінниця.info Петро Вільчинський.

Нині над реконструкцією вулиці працює майже три десятка робітників вдень та вночі.

До Дня міста реконструкція другої черги Замостянської буде завершена.

Реконструкцією передбачено також встановлення нових посадкових павільйонів для громадського транспорту, ремонт дороги та тротуарів, оновлення вуличного освітлення – відремонтують старі опори та встановлять із LED світильниками. Влаштують автоматичний полив газонів, встановлять камери відеонагляду та Wi-Fi.

Нагадаємо, Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на проведення реконструкції вулиці Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського). Очікувана вартість закупівлі – 89,9 млн гривень. Реконструкцію проводитимуть за рахунок міського і державного бюджету у співфінансуванні 30 та 70%.

Вінниця.info

Теги: Замостянська друга черга реконструкція 
Матеріали по темі