Місто

На Замостянській готуються до будівництва «оксамитового шляху» для трамваїв: плити виготовляє вінницьке підприємство. Фото

12 червня 2018, 12:24

 У Вінниці триває реконструкція вулиці Замостянської. Проект розрахований на два роки, цьогоріч одновлять тільки першу частину. На ній вже повністю демонтували тротуар, а також зрізали всі дерева. Сьогодні працюють над встановленням дощової каналізації.

Разом з тим, готуються і до ремонту трамвайних колій. Їх встановлять за принципом «оксамитового шляху», який використовували на площі Гагаріна і вулиці Келецькій.

«Колії будуть стояти на плитах. Це гарна практика. Великим «плюсом» є те, що виготовляють їх на вінницькому підприємстві «Поділля бетон». Це значно зменшує ціну плит і не потрібно витрачати гроші на їх доставку. Раніше їх привозили зі Львова.

Цього року «оксамитовий шлях» планують постелити з обох сторін першої ділянки. Все залежатиме від того, як працюватиме підрядна організація – ТОВ «Шляхбуд», - пояснив журналісту Вiнниця.info директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко.

На перехресті із проспектом Коцюбинського встановили стрілочний перевод для реверсного руху трамваїв.

До будмайданчика привезли тільки частину плит. Всього їх має бути 140 штук.

Як і нa Космонaвтів, там з’являться підвищені пішохідні переходи. Збудують спеціaльні плaтформи для зупинок громaдського трaнспорту. Пішохіднa зонa aлеї буде вимощенa тротуaрною плиткою, нa ній з’являться нові «вуличні меблі» тa сучaсне освітлення, буде проведено озеленення цієї території.

Нагадаємо, що реконструкцію Замостянської розпочали 23 квітня. 

 

  

Проект

 Вiнниця.info 

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ремонт 
Матеріали по темі