Місто

На Замостянській монтують «оксамитовий шлях» для трамваїв. Фото

26 липня 2018, 16:01

 У Вінниці в квітні розпочали масштабну реконструкцію вулиці Замостянської протяжністю більше одного кілометра. Проект розрахований на 2 роки. Перша черга - від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка. Друга - від вулиці Стеценка до вулиці Стрілецької. 

Станом на 26 липня на території вже повністю зняли старе асфальтне покриття. Одну частину трамвайних колій демонтували, територію вирівняли за допомогою спецтехніки та будівельних матеріалів і постелили плити. На незначній частині вже встановили рейки. Процес реконструкції відбувається за принципом «оксамитового шляху», який використовували на площі Гагаріна і вулиці Келецькій. По іншій стороні проспекту трамваї ходять в реверсному режимі.

На буд майданчику працює будівельна техніка. В рамах реконструкції замінюють старі каналізаційні труби та труби водопостачання.

Згідно укладеної угоди з підрядниками, усі роботи по першій черзі мають завершитися 26 жовтня. Вартість робіт першої черги складає 74 799 000 грн. Генеральним підрядником є ТОВ «ШляхБуд».

В проекті зазначено, що на першій черзі буде заміна асфальтного покриття, влаштування нового освітлення, заміна трамвайних колій, встановлення нової контактної мережі, влаштування трьох трамвайних зупинок на підвищеній платформі, влаштування паркувальних місць, пішохідних переходів, зливової каналізації. Також буде мощення пішохідної зони декоративною плиткою трьох видів, освітлення скверу, облаштування тактильної плитки на зупинках, встановлення урн та лавочок, облаштування нової огорожі та велодоріжки. На території скверу буде wi-fi та система відеонагляду.

Нагадаємо, як проходять ремонті роботи на першій черзі, 21 червня, під час виїзної наради перевірив міський голова Сергій Моргунов. Реконструкцію Замостянської розпочали 23 квітня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ремонт трамваї замостянська шлях 
Матеріали по темі