Суспільство

На житло для дітей-сиріт Вінниччини з держбюджету виділили понад 38 мільйонів гривень

13 січня 2020, 13:45

На 2020 рік з державного бюджету виділили 38,2 млн гривень, аби діти, позбавлені батьківського піклування, та діти-сироти Вінницької області отримали житло. Це на 600 тисяч більше, аніж минулого року, і, відповідно, більше дітей матимуть змогу отримати власний дах над головою.

Про це повідомили в прес-службі Вінницької обласної державної адміністрації.

Ця категорія дітей вперше змогла отримати грошову компенсацію та придбати житло без прив’язки до місця реєстрації в 2019 році. Подібне рішення є вдалим, оскільки максимально враховує їх потреби. Так, в минулому році житлове питання 88 дітей було вирішено, 83 дитини отримали грошову компенсацію в розмірі 30,3 млн гривень, а ще п’ятеро отримали житло м. Жмеринка, а також в Гайсинському, Погребищенському, Тростянецькому, Ямпільському районах. Заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна відмітила, що органи місцевого самоврядування повинні переглянути квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов. А діти з таким статусом мають звертатися до органів соціального захисту для взяття на квартирний облік.

Загалом на Вінниччині близько 900 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, потребують поліпшення житлових умов.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької обласної держадміністрації

Теги: діти-сироти житло держбюджет 
Матеріали по темі