Суспільство

НАБУ перевіряє кандидатів на посади суддів Верховного суду

23 січня 2017, 11:52

 Національне антикорупційне бюро України розпочало аналітичну перевірку відомостей про кандидатів на посади суддів Верховного Суду України. Перші висновки вже надані Громадській раді доброчесності.

Про це йдеться в повідомленні НАБУ.

«Інформаційно-аналітична робота з боку НАБУ зводиться до оцінки корупційних ризиків. Обмін інформацією відбувається виключно в рамках законодавства й покликаний допомогти Вищій кваліфікаційній комісії суддів забезпечити Верховний Суд фахівцями без корупційного минулого.

30 вересня 2016 р. з набуттям чинності змін до Конституції України в частині правосуддя та Закону «Про судоустрій і статус суддів» у нашій державі стартувала судова реформа. Відповідно до цих змін, Верховний Суд став вищим судом в Україні, а його склад має бути сформовано із суддів, обраних виключно за результатами відкритого конкурсу», - зазначено в повідомленні.

Конкурс на зайняття 120 вакантних посад у касаційних судах Верховного Суду України (по 30 посад в адміністративному, господарському, кримінальному, цивільному) Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 7 листопада 2016 р. До участі у конкурсі допущені 653 кандидати.

Нагадаємо, на посади суддів кaсaційних судів у склaді Верхoвнoгo Суду претендують 17 вінничан.

Вінниця.info,

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: НАБУ судді 
Матеріали по темі