Влада

Начальник Генштаба Вооруженных сил Украины приехал инспектировать Винницкий гарнизон

9 березня 2010, 13:06

Протягом трьох днів робоча група генералів і офіцерів на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Іваном Свидою вивчатиме стан справ у військових частинах і установах Вінницького гарнізону.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

За повідомленням, сьогодні, 9 березня, у перший день робочої поїздки генерал армії України І. Свида заслухає командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-полковника Івана Руснака щодо стану справ у цьому виді Збройних Сил, ознайомиться з призначенням, основними завданнями та розташуванням командного центру Повітряних Сил ЗС України.

На командному центрі Повітряних Сил ЗС України начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України спостерігатиме за проведенням тренування з черговими силами з протиповітряної оборони щодо дій по повітряних контрольних цілях.

Також генерал армії України І. Свида ознайомиться з новими зразками форм одягу для чергових змін бойових обслуг та льотного складу.

У приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації запланована зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України І. Свиди з керівництвом області та міста.

Наступного дня, 10 березня, робоча група генералів і офіцерів на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України І. Свидою працюватиме на командних пунктах Генерального штабу ЗС України та Повітряних Сил ЗС України.

Також генерал армії України відвідає Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”, де ознайомиться з його можливостями та продукцією.

Останній день робочої поїздки на Вінниччину, 11 березня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України І. Свида присвятить зустрічі з офіцерським складом військових частин Вінницького гарнізону, а також ознайомленню зі станом справ та проблемними питаннями на 48-му арсеналі Командування сил підтримки ЗС України, що дислокується у Калинівці, 137-му центрі матеріально-технічного забезпечення та у зональному відділі Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі