Суспільство

Начальник патрульної поліції Вінниці, який переїхав з Криму, розповів: з Кобзарем та на піснях «Скрябіна» вчив українську

22 лютого 2017, 15:19

22 лютого відзначають першу річницю роботи патрульної поліції Вінниці. Зранку працівники почали один одного вітати. Для колег замовили смаколики з логотипом служби.

«Наша четверта рота замовила ці унікальні кекси. Там навіть були дати сьогоднішні. Дуже смачні, я з чаєм випив. Зробив фото на згадку. Видно і мою улюблену чашку з логотипом футбольного клубу «Реал Мадрид», - показує в кабінеті Вінниця.info світлину з телефону Редван Усеінов, керівник патрульної поліції  Вінниці та готується до першого щорічного звіту свого відомства.

«Деякі депутати робили мені зауваження, що я не розмовляю українською мовою. Я виріс там, де я виріс. Я ж з Криму. Так от, за рік я неньку вивчив. Тепер, дай Бог, щоб інші вельмишановні люди розмовляли так, як  я. Щоб вивчити, на курси не ходив. Спілкувався з людьми. Слухав Кузьму Скрябіна, «Океан Ельзи». Прочитав «Кобзаря» Тараса Шевченка. Перший раз у житті повноцінно читав українською. Сподобалося . Я мусульманин, тепер хочу Біблію на українській мові. Мені теж цікаво», - зауважує.

Усеінов каже, головним досягненням патрульної поліції є – довіра населення. Жодного хабарника у відомстві немає.

«Проводили опитування, не ми, то  55% вінничан нам вірять. І якщо брати міліцію, де 3-5 відсотків, за перший рік роботи, це дуже хороший результат.  Вінниця вважається найспокійнішим містом в Україні. Не обходилося звісно без пригод серед наших співробітників. За участю співробітників патрульної поліції 21 ДТП. Два випадки з потерпілими. 33 інших порушення. Загалом проведено 52 службових розслідування . З них було винесено 12 зауважень , 7 доган, 6 суворих доган», - перераховує.  

За словами Керівника поліції, на лінії щодня працює 17 екіпажів поліції, та піші патрулі.

«Таких, що не виїжджають – два. Одна після ДТП, ще на початку, - пояснює. - Ми працюємо не тільки у Вінниці. Коли тільки почали працювати, виїжджали на лінію 25 екіпажів. Потім вирішили, по місту курсуватимуть 17-ть. Є співробітники для пішого патрулювання. Вони дуже важливі. Бо злочини дуже добре розбиваються саме у пішому порядку. Бо вони більш мобільніші. Є у нас Хай-вей патруль. У нього 32 кілометри ділянка. Починає працювати від Гніванського шосе по всій окружній, і до Немирівського шосе. Я прийняв таке рішенні відкрити цей маршрут, бо було багато ДТП на цих територіях. А вона була безконтрольною. А так не повинно бути. Забрав один екіпаж з міста. Погодив це з керівництвом  у Києві. Цей паруль дає певні результати. Аварій менше, і поменшало аграрного транспорту. Є такі великі комбайни, вони займають практично всю проїжджу часину. Їздити на дорогах державного значення забороняється».  

Зауважує, у підшефному відомстві не вистачає близько  30-ти співробітників.

«За рік звільнилося 14 людей. Багато перевелися в інші управління патрульної поліції, -  каже Редван. - Хтось їде додому, хтось  поїхав в Одесу пропрацював там два місяці і йому там сподобалося, він женився та залишився. Були люди, яких ми попросили звільнитися. Хтось  інші підрозділи. Ну, і уходять в декрет». 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця річниця патрульна поліція 
Матеріали по темі