Суспільство

Над Вінницею пролетіли бойові винищувачі і транспортна авіація – святкують День Повітряних Сил. Фото і відео

2 серпня 2019, 12:19

2 серпня у Вінниці святкують 15-ту річницю з дня створення Повітряних Сил Збройних Сил України. Об 11 годині урочистості розпочалися біля будинку офіцерів – там військові під супровід оркестру підняли прапор Повітряних Сил. Колег, які загинули під час виконання службових завдань, згадали хвилиною мовчання.

«На жаль, з часу війни на Сході, 53 наших бойових побратими загинули в ході ведення бойових дій з російськими окупантами.

Щоденно до бойового чергування залучаються понад 2,5 тисячі особового складу, 500 одиниць техніки та озброєння. Тільки з початку 2019 року радіотехнічні війська Повітряних Сил зафіксували більше 21 тисячі порушень використання повітряного простору – все стосується АР Крим та Донецької, Луганської областей», - сказав командувач Повітряних Сил ЗС України Сергій Дроздов.

У складі Повітряних сил ЗС України сформовані нові військові частини та підрозділи. Це дає нам можливість посилити систему протиповітряної оборони держави. За короткий період нам вдалося суттєво покращити рівень справності, за 2018 рік отримано більше 20 зразків нової та модернізованої техніки. З початку цього року – отримали 10 зразків. Поряд з цим, від нашої промисловості ми очікуємо пропозиції щодо надходження нових літаків АН-178 та АН-187. На цей час в Туреччині здійснюють перенавчання військовослужбовців Повітряних Сил.

Сьогодні над Вінницею пролетіла авіаційна техніка. Колону повітряних суден очолив вертоліт Мі-8. У небі кружляли пaрa військово-трaнспортних літaків Aн-26, трaнспортний літaк Іл-76МД у супроводі двох винищувaчів-перехоплювaчів Су-27, нaвчaльно-бойові Л-39, бaгaтоцільові винищувачі Міг-29.


Нагадаємо, що 4 серпня для вінничан та гостей міста традиційно сплановано День відкритих дверей на території Командування Повітряних Сил ЗС України (Стрілецька, 105).Відвідувачі побачать експозицію військової техніки, виступ Центру Військово-музичного мистецтва, спробують солдатської каші.

Вінниця.info

Теги: військові Повітряні Сили 
Матеріали по темі