Культура

Надихаючий виступ KOZAK SYSTEM у центрі Вінниці. Фото і відео

14 червня 2022, 10:59

У Вінниці гурт KOZAK SYSTEM залишився на два дні. 12 червня вони виступили з благодійним концертом, на якому збирали гроші для ЗСУ в одному з клубів Вінниці. Наступного дня, дали безкоштовний концерт на Європейській площі у центрі міста.

Перед концертом біля вежі Іван Леньо розповів про провалені плани рашистів і закликав всіх вірити в ЗСУ та все робити для перемоги.

«Вони не просунулись, як би вони не хотіли. Вони хотіли до 10-го числа захопити Донецьку і Луганську область, в них не вийшло. Вони перенесли на 16-те, не вийшло, перенесли на 20-те… Вони будуть переносити безкінечно, бо це залежить від нас. От ми не захочемо, ми зробим все можливе і вони не просунуться. Так, вони дещо захопили. Чи зможемо відвоювати? Зможемо! Але це питання вчасного постачання нам зброї. Тому що ми воюємо зараз радянськими залишками, як і вони, власне. У них вони закінчуються, і в нас вони закінчуються. Але в нас, слава Богу, є підтримка Європи, Америки, світу. Нам постачають. Воно їде. Повільно. Я своїми очима бачив, як воно починає працювати. Вірим. Працюємо. Співаємо», - сказав Іван Леньо.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віктор Волос

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: KOZAK SYSTEM у Вінниці 
Матеріали по темі