Економіка

«Нафтогаз» готовий продавати населенню газ по 6,99 грн

14 січня 2021, 11:21

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» готова в рамках тарифного плану «Місячний» забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб м до завершення карантину або опалювального сезону.

Про це повідомляє департамент з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України»

«Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний», вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів», - зазначено в повідомленні.

Також ГК «Нафтогаз України», як постачальник «останньої надії» (ПОН), готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною

«Ми готові мінімізувати тиск цін на енергоносії на незахищені верстви населення під час карантинних обмежень. Ми готові «прийняти на ПОН» всіх, хто опиниться без постачальника газу у випадку неготовності газзбутової компанії забезпечити визначену урядом ціну у 6,99 грн за куб. м. Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за «температурні» коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Важливо: кожен споживач може брати будь якого з постачальників газу, яких в Україні понад 50.

Детальні інструкції, як змінити постачальників без клопоту ТУТ.

Як повідомляла Вінниця.info, за ініціативи президента ухвалено рішення про зниження ціни на газ в платіжках на понад 30%.

11 січня у чотирьох населених пунктах у Вінницької області люди виходили на мирні акції протесту проти зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Відомо, що з січня 2021 року ціна на природний газ для населення Вінниччини, які є споживачами «Вінницягаззбут», становить 9,89573 грн за 1 кубічний метр.

Тарифи газопостачальних підприємств, які встановлено на січень 2021 року (ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу. Адже за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму):

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info фото з сайту gazpravda.com.ua

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ціни на газ Нафтогаз 
Матеріали по темі