Економіка

Налоговики взыскали 0,2 млн. гривен подоходного налога у предприятий-должников в Винницкой области

8 квітня 2010, 17:29

У Ямпільському районі Вінницькій області податківці з підприємств –боржників по зарплаті стягнули понад 200 тис. гривень податку з доходу фізичних осіб.

Про це повідомляє прес-служба ДПА у Вінницькій області.

У Ямпільському районі при взаємодії із працівниками податкової міліції проведено роботу з підприємствами – боржниками заробітної плати. В результаті до бюджету стягнуто 205,7 тис. гривень податку з доходу фізичних осіб.

Також співробітники податкової перевірили 2 підприємства з питань дотримання чинного законодавства при виплаті заробітної плати працівникам і 1 фізичну особу – СПД. У кожному випадку виявлено порушення податкового законодавства, донараховано податку з доходів фізичних осіб 24,8 тис. гривень.

Крім того, прес-служба повідомляє, що податківцями Ямпільського району за три місяці нинішнього року проведено 10 рейдів щодо виявлення фактів отримання нелегальної зарплатні. Перевірено 65 суб’єктів господарської діяльності, з них у 55 виявлено порушення. Додатково мобілізовано до бюджету близько 5,0 тис. гривень податку з доходів фізичних осіб та 3 тис. гривень єдиного податку. До державної реєстрації залучено 21 громадянина.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі