Суспільство

«Нанотехнології» в дії: у Шаргороді всипають дороги чорноземом і глиною. Фото і відео

30 травня 2020, 08:59

В Шаргороді, що на Вінниччині, розгорнувся скандал навколо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Заводської, що в мікрорайоні Соснівка.

Кілька років підряд місцеві мешканці просили владу Шаргорода відремонтувати вулицю, яка є об’їзною в їхньому мікрорайоні, вона сполучає всі його дороги з центром міста. На вулиці не проводили ремонт близько 30 років.

На прохання мешканців влада Шаргороду відгукнулись в цьому році. І два дні тому комунальники демонтували старе асфальтне покриття та щебінь, що власними силами всипали жителі Соснівки.

Вчора на вулицю вантажні автомобілі почали звозити чорнозем та глину. Землю висипали на узбіччі вулиці, після чого її розгорнув трактор. Дощ зробив з дорожнього покриття болото, в якому почали застрявати автомобілі.

Процес «ремонту» дороги відзняв на відео житель Шаргороду Валерій Данильчук.

«Роблять з вулиці болото. Стало гірше, ніж було. Машина буксує, а дорожники продовжують працювати. А по накладних – це вони везуть гранітний щебінь. Коло хати ми всипали своїми силами, то вони все згорнули в ярі і засипали землею. Тут була дорога заводська, столітньої давності «брущатка», ще завод колись ставив. Засипали зверху землею і все. Цікаво, скільки вони грошей списали на цю дорогу, яка до речі веде до соснівської школи і по ній будуть ходити діти. Бачте як класно засипають ями, зате розгортати легко» - коментує у відео Валерій Данильчук

На ситуацію відреагував депутат обласної ради від Шаргорода Вадим Соляник. Він пообіцяв місцевим жителям розібратись в ситуації.

«Особисто побував на місці події і точно можу сказати, що винні повинні понести покарання за злочин. Адже нормальну дорогу знищили, замість того аби зробити її більш якісною.

У телефонному режимі звернувся до голови Вінницької обласної державної адміністрації Скальського Владислава Володимировича з проханням допомогти, розібратися у даній ситуації. Тому, уже проводяться відповідні заходи, та доведено інформацію до Шаргородської РДА» - написав під відео Вадим Соляник.


Вінниця.info

Теги: Шаргород дорога 
Матеріали по темі