Суспільство

Напередодні локдауну у Вінниці за добу розписалися сім пар. Фото

5 січня 2021, 18:06

У Вінниці, перед локдауном, тільки за 5 січня, послугою “Шлюб за добу” скористалося сім пар. На церемонії побувала та привітала молодят Вінниця.info.

Без пишної сукні та гостей, але у захисних масках. Так вінничани Сергій і Тамара Бушуляки прийшли на власне весілля. Зізнаються, офіційно розписуються вже вдруге, хоч і живуть разом вже 35-ть років. Вони скористалися послугою “Шлюб за добу”. Знову одружитися вирішили пів року тому. І здійснити мрію виріши перед локдауном.

“Після того, як ми вперше розписалися, через певний час чомусь вирішили розлучитися. То був імпульс, молодість. Та все одно мешкали разом”, - каже Тамара Бушуляк.

“Нам в житті було і так комфортно. Але чогось не хватало. І от ми подумали, що нам не вистачає розписатися ще раз”, - зауважує Сергій.

Пара подала заяву завчасно. Тому розписалися першими. Церемонія зайняла буквально 15 хвилин. І ось наречений і наречена вже знову чоловік і дружина.

За прикладом цієї пари за сьогодні в Вінниці розписалися ще шість пар.

“Для такої служби це достатньо багато. Завтра, вже також є пари”, - розповідає Оксана Роздорожнюк, працівник вінницької служби “Шлюб за 24 години”.

Для тих, хто вирішить скористатися "Шлюбом за добу" в період локдауна, реєстратори радять подавати заяви заздалегідь. Служба буде працювати, але в особливому режимі. І відразу попереджають, що гостей на церемонію пустити не зможуть.

В умовах карантину, за минулий рік ,у Вінниці за також добу розписалися 402 пари.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Вінниця локдаун шлюб доба 
Матеріали по темі