Події

Напередодні в центрі Вінниці загорілося електрообладнання в тролейбусі. Відео

21 січня 2021, 10:59

20 січня ввечері на перехресті вулиць Театральної та Грушевського сталося загоряння електрообладнання тролейбусу. Пасажири, які були в салоні, евакуювалися через передні двері. Внаслідок загоряння ніхто не постраждав.

Як зазначив у коментарі Вінниця.info директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко, сталося загоряння контактора тролейбусу.

«Замкнуло, вочевидь. Зараз там комісія працює. Такі речі трапляються, але даний контактор ізольований від загального кузова тролейбусу, тому там пожежі не могло бути. Але такий ефект був. Люди викликали пожежників, але ми скасували виклик, бо водій сказав, що в цьому немає потреби. Тролейбус забрали в депо. Зараз міняють контактор», – повідомив очільник ВТК.

За словами Михайла Луценка, вже завтра тролейбус №281 поставлять на маршрут.

«Водій діяв правильно, він зняв напругу, випустив пасажирів і відповів на виклик аварійної бригади, яка приїхала і транспортувала тролейбус до депо. Зараз з нього знімають панель, щоб її помити й почистити, бо вона в кіптяві, і завтра її поставлять. А тролейбус пустять на маршрут», – каже директор ВТК.


Нагадаємо, в жовтні на Вишенці задимівся тролейбус.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, відео – з інстаграм-спільноти online-vinn

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тролейбус загоряння Театральна центр Вінниці 
Матеріали по темі